طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتیطراحی فروشگاه اینترنتی یکی از جدید ترین و کارآمد ترین تکنیک های فروش در دنیا است. وب سازان خزر با تجربه بسیار بالای خود در زمینه برنامه نویسی تحت وب و تولید سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری تمام توان خود را در طراحی فروشگاه اینترنتی مورد نظر شما به کار خواهد بست. در نرم افزار پایه ای فروشگاه الکترونیکی وب سازان قابلیت فروش هر نوع کالا و یا خدماتی پیش بینی شده است و نسخه های متعددی از آن همکنون به صورت حرفه ای برای مشاغل مختلف تهیه گردیده و آماده عرضه می باشد. این فروشگاه های آنلاین که صد البته در نوشتار مجال معرفی آن نیست تمام قابلیت های یک فروشگاه ساز بسیار پیشرفته را دارا می باشد و قابلیت هماهنگ سازی و حتی سفارشی سازی برای فروش هر نوع خدمات و یا کالایی را دارا می باشد.

 

 فروش اینترنتی نیازمند بازاریابی اثربخش بسیار مناسبی است که در هر دو بازوی بازاریابی اینترنتی و نیز بازاریابی و نیز بازاریابی در محیط حقیقی استفاده نماید.

در فروشگاه ساز ،وب سازان کارت فروشنده لیست و مشخصات کالای خود را در سایت قرار می دهد و خریدار پس از مراجعه به سایت و مطالعه مشخصات و ویژگی های کالا، نسبت به ثبت سفارش خرید از فروشگاه اقدام می کند. این سفارشات پس از بررسی و تایید نهایی توسط مسئولان سایت با توجه به نوع کالا و حجم و وزن آن توسط پیک موتوری، پست و یا باربری به آدرس سفارش دهنده ارسال می شود. وجه کالا با توجه به روش های مختلف قابل پرداخت میباشد. یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار قابلیت اتصال به درگاه های بین المللی پرداخت نظیر Pay Pal و نظیر آن است که فروشگاه شما را محدود به بازار داخل نمی نماید و شما به راحتی می توانید در بازار های خارج از مرزهای ایران نیز به تجارت بپردازید. در کنار این قابلیت راتین امکان افتتاح حساب های ارزی در خارج از کشور و اتصال این حساب ها را به فروشگاه شما را نیز در خدمات خود گنجانده است که با کمک کارشناسان مالی خبره در این زمینه تمامی توان خود را برای راه اندازی چنین سیستمی بکار می بندد.

 

یک وب سایت فروشگاهی به همراه سئو و ارتقای رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو ؛ سیل بازدید کننده را به وب سایت شما سرازیر خواهد نمود و به فراخور آن باعث افزایش فروش شما خواهد گردد.

 

 

برخی از مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی وب سازان خزر:

 

قابلیت اتصال فروشگاه اینترنتی  به نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به صورت آنلاین

  روش های پرداخت و تحویل بسیار متنوع نظیر : پرداخت آنلاین، ارسال درب منزل، ارسال پستی و پرداخت در زمان  تحویل کالا

امکان بررسی کالاها با سایر کالاهای هم رده با ایشان

اطلاع رسانی واضح و دقیق و قدرت انتخاب بالای مشتری

پیش بینی سیستم حسابداری و انبارداری کوچکی در داخل وب سایت

افزایش فروش کالاها در بازاری به غیر از بازار متعارف

www.khazarhost.com

 
/ 0 نظر / 14 بازدید